Yazdır e-Posta
Sevgilinizin burcuna göre yataktaki uyumunuz
Ayın Konusu

Kova özgür olmak ister, yay doğaya âşıktır, boğanın ayakları yere sağlam basar.... Bu kadarını hepimiz biliyoruz. Ama bir erkeğin yatakta hangi burçla daha uyumlu olduğu, becerileri ve istekleri hakkında neler söylüyor yıldızlar, hiç merak ettiniz mi?

OĞLAK ERKEĞİ

Oğlak erkeği, ummadığınız şekilde sizi baştan çıkarabilir, fakat asla bir maço gibi değil. Hüzünlü görünümü ve seksi bakışlarıyla kendine has bir yöntemi vardır onun. Cinsel hayal gücü oldukça güçlüdür. Ancak tam bir centilmen olduğundan cinsel dürtülerini dizginlemeyi tercih eder.

Oğlak'ı baştan çıkaranlar: Bu erkeği elde etmek istiyorsanız, eğlenceli, neşeli ama tam bir hanımefendi gibi olmalısınız. Çünkü o baştan çıkarma oyununu yalnızca bu özellikte kişiler üzerinde oynar. Ama siz yine de ona çok kolay teslim olmayın. Önüne küçük engeller çıkarmanızda hiçbir sakınca yok.

Ateşli çiftler: Oğlak erkeği ve Boğa kadınının uyumlu bir cinsel hayatı vardır. Kova kadınıyla da arasındaki çekim tutkulu ve ateşlidir. Cazibeli Akrep kadınının dizginleri eline alması, oğlak erkeğini baştan çıkarır.


BOĞA ERKEĞİ

Bu burcun erkeğini tanıyorsanız, onu çok uzaktan bile seçersiniz. Ağır, fakat hep sağlam adımlarla ilerler. Yatakta ise çok dinamiktir. Kabuğunun altında, şefkat arayan ve kadınları çok iyi tanıyan bir erkektir, ancak bu yönünü her kadın göremez. Boğa erkeğiyle beraberseniz, her şeyin aşırısına hazırlıklı olun, özellikle de seksin. Ancak merasında başka birini otlarken görürse, bu sakin yaradılışlı Boğa öfkesinden delirecek, her şeyi ezip geçecektir.

Boğa'yı baştan çıkaranlar: Şehvetli kadınları, özellikle yuvarlak hatlı olanlarını görünce dörtnala koşarak yaklaşır. Hatta kadın da söz ve hareketleriyle ilgisini gösterirse, daha da iyi olur. Çünkü Boğalar beğenilmek ve baştan çıkartılmak isterler. Zevk insanı olduğundan, saatlerce sevişmek ister, apar topar seks ona göre değildir. Sonuç itibariyle bu erkeği elde etmek istiyorsanız acele etmeyin, çünkü onu asıl gösteriye hazırlayacak küçük oyunlardan çok zevk alır. O da bir süre etrafınızda dolanacak ve hiç beklemediğiniz bir anda saldırısını yapacaktır. Oldukça heyecanlı!

Ateşli Çiftler: Şehvet, zevk ve tutku! Boğa erkeği ve Akrep kadını yatakta kıskanılacak kadar başarılı bir çifttir. Başak kadını bu erkeğe hayranlık duyar, o da sevgi ve şefkat göstererek teşekkür eder. Bu da evlilik için iyi bir zemin hazırlar. Boğa erkeği Balık kadınına kendini teslim ediverir. Bu kadın onu şımartacaktır, bu ilişkinin başarılı olma şansı yüksek.

YENGEÇ ERKEĞİ

Bu erkek iflah olmaz bir romantiktir. Sık sık hayal kurar, düşünceli, hassas, nazik ve neşelidir. Hayvanlar âlemindeki sembolü gibi sessizce yaklaşır ve kadının kalbini kıskaçlarıyla yakaladı mı kolay kolay bırakmaz. Seksi sadece zevk ve eğlence olarak görmez, ona göre kadınlar "aşamın kaynağıdır" bu sebeple sevişmeyi üreme aracı olarak görür.

Yengeç'i baştan çıkaranlar: Yengeç erkeği derin bir erotik maceraya atılmaya çok heveslidir. Güçlü partnerine dizginleri vermeye bayılır. Onun için kadınının tatmin olması kendi mutluluğundan çok daha önemlidir.

Ateşli Çiftler: Boğa kadını bu erkeğin fantezilerinin vücut bulmuş şeklidir. Beraberken vahşi ama yine de şefkatli bir seks yaşarlar. Yengeç kadınıyla beraberken aç susuz, yalnızca aşkla beslenebilir. Nadir bulunur bir ilişkidir bu. Ancak Yengeç- Başak uyumu hayat doludur, bu ikisi birbirlerini durmaksızın arzularlar.

AKREP ERKEĞİ

Bu erkek yatakta dizginleri eline almayı sever. Vahşi ve meydan okuyucu seks ona hitap eder. Akrep için seks nefes almak kadar önemlidir, bu sebepten de birçok kadın aslında ne kadar kırılgan olduğunun farkına varmaz. Bu konuda ilk tecrübelerini çok erken yaşta yapmış olduğundan aşkla ilgili mevzularda son derece esnektir ancak bu, bildiklerini dümdüz uygulayacağı anlamına gelmez. Hırslıdır ve sevişmeyi kolay yoldan finale ulaşmak ve geçiştirmek olarak görmez. En büyük amacı, sevdiği kadını sürekli mutlu kılmaktır, bunu yapacak yeteneğe de sahiptir.

Akrep'i baştan çıkaranlar: Erotik ve sıcakkanlı bir kadın bu gizemli erkeğin buzlarını eritebilir. İçgüdüleri sayesinde hangi kadının dizginleri çekebileceğini bilir. Böyle birine ihtiyacı vardır. Çünkü o aşkın ustası olduğundan alelacele işe girişir. Bu erkekle seksi daha yoğun yaşamak için hedefe odaklanmaktansa biraz tadını çıkarmayı öğrenmek gerekir.

Akrep'i baştan çıkaranlar: Tek başınayken aşırıya kaçma mehili gösteren Oğlak ve Akrep beraberken zevkin doruklarına ulaşırlar. Koç kadını bu erkeğe meydan okur, bu değişiklik de Akrep'in hoşuna gider. Aslan kadını ile fantezilerini yaşayabildiğinden aralarında çok güçlü bir bağ oluşur.

KOÇ ERKEĞİ

Bu inatçı erkek özgüvenli, korkusuz ve hırslıdır. Her hücresiyle gerçek bir erkektir. Komşu çocuğu görüntüsüyle sizi yanıltmasın, yandan ayrılmış saçları, kot pantolon ve kazağının altında pırıl pırıl zırhını giyinmiş bir şövalye saklı. İstediğini alacaktır. Sevdiği kadını da mutlu edecektir, çünkü harika öpüşür, diğerlerinden daha sık, daha hızlı ve çılgınca sevişir. Bunu yaparken de hakimiyet onda olmalıdır.

Koç'u baştan çıkaranlar: Koç, kadınlar arasında en tanrıça olanını seçecektir kendine, zira kendisinde yeterince testosteron mevcuttur. Venüs'ünün sevimli, zarif, şefkatli ve yumuşak huylu olması gerekir. Ara sıra kırılgan davranışlar sergilemesi Koç erkeğinin avcı içgüdülerini harekete geçirir ve onu tahrik eder.

Ateşli Çiftler: İkizler kadını bu erkeği yola getirecek cadısal özelliklere sahiptir, zaten Koç erkeği de onun karşı koyamadığı hayvani erkektir. Başak kadını bu erkeğin kurtarıcı içgüdülerini uyandırır, sevişmeleri oldukça olaylıdır. Boğa kadını ve Koç erkeği klas bir çift oluşturur, çünkü Boğa çok kadınsıdır ve Koç'ta nihayet aradığı girişken erkeği bulmuştur.

BAŞAK ERKEĞİ

Ateşli, sebatlı ve son derece duygusaldır. Bu burcun sembolü, bu adı kendine boşuna almamıştır. Fakat başak erkeği, kadınını mutlu etmek için tüm vücudunu nasıl kullanması gerektiğini bilir ve bunu yaparken yaratıcıdan da ötedir. Güzel dudaklarını öpüşmek için kullanmaz yalnızca, yatakta sevgilisine bir şeyler öğretmeyi de çok ister. Derslerin bazen süresini geçmesine de hazırlıklı olun, zira bu erkek diğerlerinden daha uzun süre sevişebilir.

Başak'ı baştan çıkaranlar: Sevdiği kadının biraz soğuk, iffetli ve tecrübesiz olmasını, ya da en azından öyle görünmesini tercih eder. Çünkü onun gizli kalmış erotizmini ortaya çıkarmak arzusundadır.

Ateşli Çiftler: Hiç de çekingen olmayan Yengeç kadını ile beraberken kendini koyuverme fırsatını yakalar. Dominant Aslan kadını kükredi mi Başak erkeği seve seve idaresi altına girecektir. Oğlak kadınının soğuk ve kendini beğenmiş tavrı onu çıldırtır. Bu ikisi yatakta tüm engelleri aşacak ve büyük ihtimalle başarılı bir duygusal enerjiye yatırım yapacaklardır.

Haberin tamamı Seninle Dergisi'nde

Paylaşmak ister misin?

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    StumbleUpon    Newsvine
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Mutfak

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım

News image

 Yemek yazarı, çikolatacı ve pastacı 5 ÜNLÜ İSİMDEN ANNELER GÜNÜ’NE özel tatlılar ve güne enerjik ve dinç başlamak istey... DEVAMI

Bayram mönüsü için önerilerim

News image

Çocukluğumun bayramlarında beni en çok heyecanlandıran kısım yemekten ya da kahvaltıdan sonra ikram edilen ç... DEVAMI

Komposto mu, hoşaf mı?

News image

Yaz sıcaklarında artık vazgeçilmezimiz soğuk içecekler. Ben bu ay sizi Ramazan dolayısıyla da nostaljik bir y... DEVAMI

Düğün-davet mevsimi

News image

Hiç şüphesiz düğündavet hazırlıkları titizlik gerektirir. Her şeyi ince eleyip sık dokumak gerekir. Peki, ... DEVAMI

En iyi kek tarifi hangisi?

News image

Mükemmel kek tarifine ulaşmak için bugüne dek pek çok farklı reçete hazırladım. Ortası delik olandan, dolgulusun... DEVAMI

Dondurma dünyasında 'in'ler 'out'lar...

News image

 İtalyanların dondurma konusundaki uzmanlığı, dünyadaki en yeni dondurma trendleri ve bizim geleneksel Ma... DEVAMI

Kültür - Sanat

Ece Seçkin bu ayki röportajımızın konuğu...

News image

Lakabı Roket Müzik dünyasının başarılı ve genç isimlerinden Ece Seçkin, kendisini ve yeni çalışmalarını bu ayki r... DEVAMI

Keman virtüözü Canan Anderson

News image

Sihirli parmakların sahibi Canan Anderson, bu ayki röportajımızın konuğu. 3 Haziran’da Mardan Palace’de, 8 Hazira... DEVAMI

Konser, etkinlik, röportaj, sinema...

News image

Konser David Garrett, ilk kez Türkiye’de Dans ‘Beyazgül-White Rose’ İstanbul’da... Sinema Sema Şimşek, ‘Tehl... DEVAMI

Konser, etkinlik, röportaj, sinema...

News image

MÜZİKAL Dünyaca ünlü Broadway yapıtı ‘Operadaki Hayalet’ bu ay İstanbul’da... SERGİ Yaratıcı deha Mimar Sinan, Tophane-i ... DEVAMI

Konser, etkinlik, röportaj, sinema...

News image

KONSER :Efsane şarkıcı Julio Iglesias, İstanbul’da... ETKİNLİK :Ünlü oyuncu Hugh Jackman, Broadway şo... DEVAMI

Derya Beşerler en son ne yaptı?

News image

DERYA BEŞERLER EN SON NE YAPTI? BKM Mutfak’ta her Salı ‘No Name’ adlı oyunla sahne alan Derya Beşerler, son zamanlard... DEVAMI

Astroloji

Astrolog Sema Kılıç yazıyor...

News image

Astroloji Haziranın aynın burçlar üzerindeki etkisi Halen retro (geri harekette) olan Merkür 11 Haziran’da düz pozisyona ... DEVAMI

Astrolog Sema Kılıç yazıyor...

News image

Astroloji Mayıs ayının burçlar üzerindeki etkisi(Yükselen burcunuzu önce okumalısınız) 4 Mayıs’ta Akrep’te Dolunay, 18 ... DEVAMI

Astrolog Sema Kılıç yazıyor...

News image

ASTROLOJİ NİSAN AYININ BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ(Yükselen burcunuzu önce okumalısınız) 4 Nisan’da Terazi burcunda bir A... DEVAMI

Astrolog Sema Kılıç yazıyor...

News image

ASTROLOJİ MART AYININ BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ(Yükselen burcunuzu önce okumalısınız) 20 Mart’ta Balık burcunun son der... DEVAMI

Astrolog Sema Kılıç yazıyor...

News image

ŞUBAT AYININ BURÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ (Yükselen burcunuzu önce okumalısınız) Koç ( 21 Mart-19 Nisan ) Koç’lar, 20’sine k... DEVAMI

Gezi

Masal diyarı Kapadokya

News image

Masal diyarı Kapadokya Sadece tarihi açısından değil aynı zamanda ruhani dünya sahnesiyle de yüzyıllardır varlığını koruy... DEVAMI

Hızlandırılmış Madrid turu

News image

Voleybolcu Naz Aydemİr Akyol'dan Hızlandırılmış Madrid turu Biz sporcular kamplar, maçlar, turnuvalar vs. yüzünden çok f... DEVAMI

Sanatın merkezi bir şehir, Londra...

News image

OYUNCU ASUMAN DABAK YAZDI SANATIN MERKEZİ BİR ŞEHİR, LONDRA... Bu şehrin mevsimi yok. Ne zaman giderseniz gidin, Londra sokaklar... DEVAMI

Başak Sayan yazdı...

News image

CENNET BURASI Eğer bir gün bana cennetin nerede olduğu sorulursa, hiç düşünmeden Saint Lucia Adası derim. Doğu Karayip Denizi... DEVAMI