Yazdır e-Posta
KADER KARTLARI
Ayın Konusu
seninle-kader-kartlari-mart-2011Kaderinizin size neler söylemek istediğini öğrenmek istiyor musunuz? Kader Kartları, geçmiş, bugün ve geleceğe dair önemli mesajlar içeriyor. Artık geleceğiniz elinizde...

Hayat yolculuğu ruhani bir yolculuktur. Kaderiniz bu yolculukta sizinle işaretler yoluyla iletişime geçer. Mesajlar rüzgarla, hatta sabah saatlerinde öten kuşlarla bile iletilir. Bazen bu mesajları anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Kader kartları işte size bu konuda yardımcı olabilir.

Kader Kartları nasıl kullanılır?
Odaklanın:
Sessiz bir ortamda bulunun ve derin nefes alın. İçinizden yerden göğe kadar uzanan bir ışının geçtiğini hayal edin. Avuçlarınızı ısınıncaya dek ovuşturun. Bunu yaparken niyetinize odaklanın.
Kartlarınızı sevgiyle doldurun:
Kart setini elinize alın ve kalbinize götürün. Kalbinizden kartlara doğru ve oradan kalbinize geri giden bir ışın hayal edin. Kaderimdeki bilgelik, sevgi ve gerçekler bu okumayla ortaya çıksın cümlesini düşünün.
Kartları karıştırın:
Kartları karıştırırken kaderinizden eksiksiz bilgi getirmesini dileyin. Ardından kartları yayın ve ellerinizi üzerinde gezdirin.
Kartları seçin:
İçinizden geçen kartı veya kartları seçin. Kartları karıştırırken fırlayan kartlar varsa, onları da dikkate alın.
Kartları yorumlayın:
Kartları çevirdiğinizde içinizde uyanan ilk duyguya önem verin. Aşağıdaki listeden kart veya kartlarınızın açıklamasını okuyun.

Tek kartlı çekim
Aklınızı kurcalayan bir sorun veya merak ettiğiniz bir konu hakkında bilgi almak için en kolay yöntem, tek kartlı çekimdir. Kartla ilgili kendinize veya yorum yaptığınız kişiye aşağıdaki soruları sorabilirsiniz:
Kaderim konunun olumlu sonuçlanması için benden neler istiyor?
Konuyla ilgili nasıl hareket etmem gerekiyor?
Sorunu çözerken en büyük yardımcım ne olacak?

Günlük çekim
Sabah saatlerinde yapacağınız ilk şey günlük bir kart çekmek olsun. Çekeceğiniz kart önünüzdeki 24 saatle ilgili yorumlarda bulunacaktır.

Üç kartlı çekim
Sormak istediğiniz veya aklınıza takılan bir konu için üçlü çekime de başvurabilirsiniz. Kartları karıştırırken sormak istediğiniz soruyu sorun. Ardından üç kart çekip yan yana dizin. Birinci kart geçmiş, ikinci kart bugün, üçüncü kart ise geleceğe dair bilgiler içerir.

KARTLARIN ANLAMLARI
Açılım:
Evrenin hediyelerini kabul etmeye hazır olun. Endişe edilecek bir durum olmadığı için kırılganlığınızı göstermekten kaçınmayacaksınız. Kollarınızı açın ve ‘hazırım’ sözcüğünü tekrarlayın. Fırsat kapıları sizin için açılacak. Korkularınız varsa bile yeni deneyimler edinecek; yeni insanlarla karşılacak ve yeni yerler keşfedeceksiniz. Yeni hedeflere doğru yönelecek; yeni projeler başlatacaksınız. Kalbinizi geçmişteki olumsuz deneyimlerinizden dolayı kapatmış olsanız bile onu tekrar açacaksınız.
Akış:
Bırakma zamanı geldi. İşleri oluruna bırakacağınız bir döneme giriyorsunuz. Akıntıya karşı yüzmeyi bırakacaksınız.
Arınma:
Hayatınızda size iyi gelmeyen şeylerden uzaklaşacaksınız. Auranız, eskimiş, kullanılmayan nesne ve olayların yüzünden kirletilmiş durumda. Bu yüzden kaderinizin mesajlarını anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Kendinizi ve çevrenizi arındırdıktan sonra kendinizi hafiflemiş hissedeceksiniz. Işığın içinizden geçebilmesi için yolu açmanız gerekiyor.
Aşk:
Kalbinizi açın. Aşk yolda. Size sandığınızdan daha çok değer veriliyor. Sizi olduğunuz gibi seven bir kişiyle karşılaşacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde yaralarınızı saran bir iyileşme göreceksiniz. Koruyucu melekleriniz her zaman yanınızda.
Atılım:
Olumlu bir atılımla karşı karşıyasınız. Son yıllarda yaptıklarınız sizi bugüne hazırladı. Uzun zamandır beklediğiniz bir gelişme gerçekleşebilir. Hayatınızda köklü değişimler olacak.kader-kartlari-mart-2011
Aydınlık:
Aydınlık günler sizi bekliyor. O kadar çok parlıyorsunuz ki olmasını istediğiniz olaylar için çaba sarf etmenize gerek yok bile. Işığınız çok kuvvetli olduğu için fırsatlar ayağınıza gelecek. Doğada yürüyüş yaparak ya da sevdiğiniz müziği dinleyerek ışığınızı daha da güçlü hale getirebilirsiniz.
Bağlılık:
Bir konuyla ilgili söz vermek zorundasınız. Vereceğiniz sözü tutarsanız evren sizi ödüllendirecektir.
Barış:
Yaşamınızda her şey olması gerektiği gibi. Mükemmel bir uyum içinde bulunuyorsunuz. Doğada daha çok zaman geçireceksiniz.
Başarı:
Başarıya yaklaşıyorsunuz. Zafer kapısı açık, sizi bekliyor.
Başlangıçlar:
Yaşamınızda yeni bir dönem başlıyor. Eskiyi unutup sil baştan yapacaksınız. Sizi mutsuz eden ilişkileri bitirecek, yeni ufuklara doğru yelken açacaksınız.
Bırakma:
Olayları akışına bırakmanız gerekir. Olumsuz düşünceleri aklınızdan çıkarın. Kendinizle ve çevrenizdeki insanlarla ilgili bazı beklentileriniz olabilir. Bu beklentiler sizi mutsuz edebilir. Bu nedenle onlardan vazgeçin.
Bilgelik:
Bilgelik kadehi size sunuluyor. Çevrenizdeki tesadüf ve işaretlere dikkat edin; meleklerin mesajlarını okuyun. Gizemli bir şekilde aydınlanacaksınız.
Bolluk:
Kendinizi almaya hazırlayın. Bereketli bir döneme gireceksiniz. Yaşamınıza bolluk geliyor. Gelen bolluk, para, enerji ve aşkla ilgili olabilir. Endişelerinizi geride bırakın. Yaşamınızın farklı alanlarında bereketli olacaksınız.
Cesaret:
Omuzlarınızı geriye doğru atacak ve risk alacaksınız! Kendi ritminize göre hareket edeceksiniz. Arka planda kalmayacaksınız. Tutkuyla hareket edeceksiniz.
Coşku:
Yaşamınızda heyecan olacak. Çocuksu coşkunuz başkalarına da da geçecek. Soğukkanlı ve içe kapanık değilsiniz. Hayatın küçük detaylarından da keyif alıyorsunuz.
Dayanıklılık:
Gücünüzü yeniden bulacak ve zarafetle ifade edeceksiniz. Gücünüzü geçmişte bir kişiye ya da bir olaya teslim etmiş olabilirsiniz. Onu geri almanın zamanı geldi.
Dönüşüm:
Olumlu değişimler sizi bekliyor. Eski düşünce, inanış ve fikirlerin yerini yepyeni yaklaşımlar alacak. Çok yakında dünyaya farklı bir açıdan bakacaksınız. Küllerinden doğan Anka kuşu gibi yaşamınızda büyük bir değişim olacak. Hayatınızla ilgili büyük bir dönüşümün başlangıcında, ortasında ya da sonunda bulunuyorsunuz.
Eğlence:
İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmanın zamanı geldi. İçinde bulunduğunuz dönem oyun dönemi. Neşe dolu günler sizi bekliyor.
Enerji: Canlılık, sağlık, iyilik ve tutku gibi konular yaşamınızda önem kazanıyor. Evrenin enerji alanlarını hissetme yeteneğiniz artıyor.
Gerçek:
Hayatınızda daha gerçekçi olacaksınız. Sizin gerçeğiniz olmayan her şeyden uzaklaşacaksınız. Size güç vermeyen ilişkileri noktalayacaksınız. Dürüst olduğunuzda mucizeler karşınıza çıkacak.
Güzellik:
İç ve dış güzelliğiniz artacak. Yaşınız ne olursa olsun, güzelliğinizin farkına varacaksınız. Etrafınızı da güzelleştirin, örneğin kokulu mumlar ve çiçeklerle...
Hareket:
Çekinmeyin, fazla düşünmeyin, harekete geçin! Karar vermeniz gereken durumlar olabilir. Kalbinizin sesini dinleyecek, korkularınızın üstesinden geleceksiniz.
Işık:
Etrafınıza ışık saçıyorsunuz. Fiziksel, duygusal ve zihinsel çöplerden arınacaksınız. Sevmediğiniz veya kullanmadığınız şeylerden vazgeçeceksiniz. Olayları eskisi kadar ciddi almamaya başlayacaksınız.
İletişim:
Büyük bir kalabalıkla iletişime geçmek üzeresiniz. Kalbinizle iletişim kurmaya özen gösterin. İyileştirici yanınız ortaya çıkacak.
İlham:
İlham perileri etrafınızda cirit atıyor. Siz de başkalarına ilham veriyorsunuz. Yaşamınızda yaratıcılığın ve enerjinin arttığı bir döneme giriyorsunuz.
İnanç:
Tam olmanız gereken yerdesiniz. Kendinize daha çok güveneceksiniz. Bunun için gerekli tohumları ektiniz. Ancak sabırlı olmanız gerekir.
İnanmak: Sihir ve mucizelere inanın. Geleceğiniz geçmişinizden daha parlak olacak. Son derece olumlu bir gelecek sizi bekliyor.
İyileştirme:
Yaşamınızla ilgili bir konunun iyileştiğini göreceksiniz. Uzun zamandır aklınızı kurcalayan zor bir durum çözüme kavuşacak.
Kabul:
Size gelen ışığı kabul edin. Evrenin size sunduğu hediyeleri kucaklayacaksınız. Tüm deneyimleriniz – olumsuz olanlar da dahil – sizi daha iyi bir geleceğe taşıyacak.
Keyif:
Hayattan keyif almayı yeniden öğrenecek; özellikle cinselliğinize odaklanacaksınız.
Kucaklamak:
Kendinizle daha barışık olacaksınız. Geçmişte sakladığınız ya da kabul etmediğiniz olayları kabulleneceksiniz. Kuvvet: Size acı veren olayları geride bıraktınız. Bu olaylar sizi güçlü yaptı. Eskisine göre bir hayli güçlü olacağınız günler sizi bekliyor.
Liderlik:
Çevreniz sizi bir deniz feneri gibi görüyor. Ortaya çıkıp bir konuda liderliği üstlenmenin zamanı geldi. Lider, başkalarına yol gösteren kişidir. Bazen tek başına olacaksınız ve kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Ama unutmayın ki yaptıklarınız başka insanların hayatını önemli ölçüde değiştirecek. Geçmişte geri planda kalmış olabilirsiniz. Fakat şimdi çevrenizdeki insanların yaşamlarını aydınlatacak bir ışık haline geleceksiniz.
Macera:
Risk alın! Yeni ortamlara gireceksiniz; ufkunuz genişleyecek. Etrafınıza yepyeni bir açıdan bakın. Heyecan verici bir gelişme sizi bekliyor.
Minnettarlık:
Güçlü bir minnettarlık duygusu hissedeceksiniz. Yaşamın, kendinizin ve çevrenizin değerini daha iyi anlayacaksınız. Sizi zorlayan kişi ve durumlardan kurtulmanın sevincini yaşayacaksınız.
Mucizeler:
Hayatınızda küçük mucizelerle karşılaşacaksınız. Onları kabul ederek daha büyük ödüller elde etmek için gerekli zemini hazırlamış olacaksınız. Kaderiniz size engelleriniz için gizemli çözümler sunacak. Ancak beklenti içine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Mucizeler beklemediğiniz anlarda belirecek.
Mükemmellik: İlişkilerinizde ve sorumluluklarınızda mükemmel olmaya çalışacaksınız. Olaylara disiplinle yaklaşmanız gerekiyor. Her ne olursa olsun, gücünüzden ödün vermeyeceksiniz. Detaylara önem verin. Tembel ya da değişken olmamanız gerekiyor. Gereksiz konuşmalar yapmayın. Yapılması gerekenlere odaklanırsanız kısa sürede başarıyı elde etmiş olursunuz.
Neşe:
Kutlamalara katılacak ve çok eğleneceksiniz. Kuşkularınız ortadan kalkacak. Eğlence, hayatınızda ön plana çıkıyor. Sevginizi paylaşabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız.
Odaklanma:
Birçok konuya odaklanmak yerine tek bir konuya odaklanmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Kariyer, ilişki, hobi ya da büyük bir tutkuyla takip ettiğiniz bir başka konuyla ilgili önemli gelişmeler olacak.
Ortaya çıkmak:
Topraktan çıkan bir filiz gibi ortaya çıkıyorsunuz. Uzun zamandır aklınızda olan fikirleri hayata geçireceksiniz. Heyecan veren bir dönemdesiniz.
Öz:
Özünüzü bulacaksınız. Siz olmayan her şeyi hayatınızdan sileceksiniz. Güneşte parlayan bir elmas gibisiniz. Sevmediğiniz şeyleri yapmaya devam etmeyin.
Özgürlük:
Özgürlük kapıda sizi bekliyor. Kendinizi ifade edin, dans edin, gülün, keşfedin. Her zamankinden farklı davranışlar sergileyeceksiniz. Geleneklerden ve başkalarının beklentilerinden kurtulacaksınız. ‘Yapmalıyım’ sözcüğünün yerine ‘Yapabilirim, ama şu an canım istemiyor’ ifadesini kullanacaksınız. Yaşamınızla ilgili vereceğiniz kararlarda daha özgür olacaksınız. Size güç veren yardımcılar seçin.
Sadelik:
Zihinsel kaostan kurtulmak için gerekeni yapacaksınız. Bunun için sadece gerçekten ihtiyaç duyduğunuz şeylere odaklanacaksınız.
Sessizlik:
Sessizliğe ihtiyacınız var. Eğer canınızı sıkan bir konu varsa, içinizdeki sese kulak vererek çözüm bulacaksınız. Abartılı duygulardan kaçınmanız gerekir. Yalnız kalmaya özen gösterin.
Sehayat:
Bir seyahate çıkacaksınız. Güvenli limanda demirlemek yerine yelkenlerinizi açın. Evrenin koruması altındasınız. Karanlık sulardan ve dalgalı denizlerden de geçseniz melekler sizi daima koruyacaklar.
Sığınak:
Bir konuda karar vermek zorunda olabilirsiniz ve bunun için içinize kapanma isteği duyabilirsiniz. Olayların gerçekleşmesi için kendinizi fazla yordunuz. Zaman, durma zamanı. Kararlarınızı verirken dikkat edin.
Şakacılık:
İçinizdeki çocuğu kucaklayacaksınız. Kendinizi eğlendireceksiniz. Sorumluluklarınız sizi son zamanlarda neşeden uzaklaştırmış olabilir. Müzikli ortamlarda bulunacak, arkadaşlarınızla bir partiye katılacak ya da seyahate çıkacaksınız.
Şefkat:
Çok şefkatli bir kişiliğe sahipsiniz. İyilik ışığınızı etrafınızdaki kişilere yansıtacaksınız. Seviyor ve seviliyorsunuz.
Tamamlama:
Yaşamınızda derin bir mutluluk ve duygusal memnuniyet hissedeceksiniz. Kısa zamanda sizi maddi ve manevi anlamda zenginleştirecek gelişmeler yaşayacaksınız. Başarınızın değerini bilin ve yaptığınız işin meyvelerinin tadını çıkarmaya bakın.
Tutku:
Severek yaptığınız bir şeyi keşfedeceksiniz. Dans, resim ya da doğa ile ilgili bir hobi edineceksiniz. Hiçbir şeyin sizi tutkunuzdan vazgeçirmesine izin vermeyin. Coşkulu günler kapıda. Romantik bir birliktelik söz konusu olabilir.
Uyanış:
Uyanma zamanı geldi. Rutinden uzaklaşacak ve etrafınızda olup bitenlerin farkına varacaksınız. Potansiyelinizi ve gücünüzü uyandıracaksınız.
Zarafet:
Kendinize ve çevrenize karşı daha anlayışlı olacaksınız. Koruyucu melekler sizi izliyor. Başkalarının görüşlerine saygı duyun. Haklı olduğunuzu bilseniz bile görüşünüzde diretmemeye çalışın.
Seninle Dergisi Mart 2011 sayısı

Paylaşmak ister misin?

Deli.cio.us    Digg    reddit    Facebook    StumbleUpon    Newsvine
 


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Mutfak

AKDENİZ MUTFAĞI Makarna, balık, sebze, et ya da tatlı... Nereli olursanız olun, hangi yemeği severseniz sevin sizin de Akdeniz Mutfağı’na ilginiz, bir favori yemeğiniz vardır.

News image

AKDENİZ MUTFAĞI Makarna, balık, sebze, et ya da tatlı... Nereli olursanız olun, hangi yemeği severseniz sevin sizin de Akdeniz ... DEVAMI

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım

News image

 Yemek yazarı, çikolatacı ve pastacı 5 ÜNLÜ İSİMDEN ANNELER GÜNÜ’NE özel tatlılar ve güne enerjik ve dinç başlamak istey... DEVAMI

Fit tutan nefis salatalar

News image

 Yaza çeyrek kala damak zevkinizden taviz vermeden fazla kilolarınızdan kurtulmaya ne dersiniz? Bu salatalara kim ‘hayır’ diyebil... DEVAMI

Ege ve Midilli mutfağı

News image

 Birbirinden nefis zeytinyağlı ve deniz mahsulü tabaklarıyla, sizi Ege ve Midilli’ye doğru bir lezzet şölenine davet ediyoruz. &... DEVAMI

14 Şubat Sofrası

News image

 Sevgilinin kalbine giden yol midesinden geçer derler. 14 Şubat’ta hazırlayacağınız özel bir mönü ile onu hünerinize hayran b... DEVAMI

Egzotik esintiler

News image

 Mutfağınızda farklı bir damak tadı için arada bir değişiklik iyi olabilir. İlham verici egzotik Uzakdoğu yemekleri ile mutfağ... DEVAMI

Aşk ve İlişkiler

Yanlış Adamı Seçenler Kulübü

News image

 Erkek seçiminde sürekli hata yapanlardan mısınız? Hayatınızın büyük bir kısmı aşk yolunda ziyan mı oldu? Bu sorulara ... DEVAMI

Gücünüzün farkına varın!

News image

Hayatın akışı içinde, kendinize adım adım uygulayacağınız bir hedef planı yaptınız mı? İnanıyorum ki, dünyadaki tüm kad... DEVAMI

Ayrılık sonrası ayağa kalkma taktikleri!

News image

Ayrılık acısını atlatmanın bir yolu var mıdır diye sorarlar hep; zamandan başka bildiğim bir yol yok! Ancak zamanı geçirmek i... DEVAMI

Gerçekten aradığınız kişi o mu?

News image

Onun doğru kişi olup olmadığını anlamak kolay değildir. Aşkı arayanlar için bu endişe hep vardır. Peki, hayalinizdekinin doğr... DEVAMI

Mutlu başlayan evlilikler neden bitiyor?

News image

Türkiye’de evliliklerin yüzde 40’ı ilk beş yılda bitiyor. Peki, bir evliliği boşanma aşamasına getiren sebepler neler? Evlili... DEVAMI

Başınıza Aşk DÜŞSÜN!

News image

Bugüne kadar inanmayarak nasılsa elinize bir şey geçmedi. En fazla yine elinize bir şey geçmez yani değişiklik olmaz! Ama ya aşk... DEVAMI

Cinsellik

TAKINTILAR Sınırı aşarsa...

News image

Birçoğumuzun hassas olduğu, ‘takıntı’ yaptığı davranışları olabiliyor. Ancak takıntılar titizlikle, ince düşünceyle kar... DEVAMI

Arkadaştan sevgili olur mu?

News image

Uzmanlar, kadın-erkek arasında gelişen en güzel aşk ilişkisinin yakın arkadaşlıktan doğan ya da gelişen aşk olduğunu belirtiyo... DEVAMI

Boşanma dünyanın sonu değil!

News image

 Hayatı birlikte paylaşmaya karar verdiğiniz insanla artık anlaşamıyorsanız, boşanma en mantıklı çözüm. Yine de kolay bir... DEVAMI

Mutlu ve sağlıklı bir aşk hayatı için güven şart!

News image

Mutlu cinsel hayat çift arasındaki g üvene dayanıyor. Kadınların yüzde 30-60’ını hayat boyu en az bir kez etkileyen cinsel bozu... DEVAMI

Cinsel hayatınıza darbe vurmayın, hazzı zirveye taşıyın!

News image

Mükemmel bir ilişki yeryüzünde henüz yaşanmıyor. O nedenle elinizdeki ilişkinin kıymetini bilin. ‘Yuvayı dişi kuş yapar’ s... DEVAMI

Gezi

BERNA LAÇİN YAZDI İTALYAN SAYFİYESİNDE SONBAHAR

News image

BERNA LAÇİN YAZDI İTALYAN SAYFİYESİNDE SONBAHAR Ünlü oyuncu Berna Laçin tam bir gezgin ruh... Kendisi bu aySeninle okurları i... DEVAMI

Tanem Sivar kendi İstanbul’unu anlattı.

News image

TANEM SİVAR İŞTE BENİN İSTANBUL'UM Ne yazık ki, İstanbul’u İstanbul yapan insanlar ve mekanlar gün geçtikçe azalmakta... DEVAMI

ZEYNEP BEŞERLER’İN Seyahat sırları

News image

 Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Arka Sokaklar’ın ‘Melek’i Zeynep Beşerler’in seyahat sırlarını merak ediyor musunuz? O ha... DEVAMI

Cennet yeşili ARTVİN

News image

 Karadeniz’in hırçın güzeli Artvin göz alıcı dağları, büyüleyici gölleri ve huzur verici yaylaları kadar son dönemin en... DEVAMI